Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz Podmínky používání). Rozumím

Dopravní a platební podmínky

Zasíláme pouze po ČR, na Slovensko a jiné země nezasíláme. Aktuální ceny přeprav platí pouze pro Českou republiku.

1. osobní odběr na prodejně

Adresa obchodu pro osobní odběr:

Okřínek 69,
290 01 Poděbrady (cca 7 km od Poděbrad směr Jičín)

Obchod se nachází u hlavní silnice. Před obchodem je parkoviště pro cca 5-8 aut. Při osobním odběru je dobré po tel. dohodě dohodnout aby bylo zboží připraveno a zbytečně jste nečekali. Tel. na prodejnu je 325 653 064, nebo mobil 736 53 53 11. Lze sjednat montáž výrobku.

2. Doprava spediční firmou

 1. DPD

  Je pouze pro balíky do 50ti kg - doba dodání bývá ovykle do 24 hodin od expedice - tato přeprava stojí 109 Kč vč DPH, při objednávce nad 2990 Kč vč. DPH je doprava zdarma v rámci ČR.

 2. Toptrans

  Zde zasíláme prakticky většinu zboží - zde přepravce neřeší neskladnost atd. - tato přeprava stojí 109 Kč vč. DPH, při objednávce nad 2990 Kč vč. DPH je doprava zdarma v rámci ČR.

 3. Toptrans velké zásilky

  Tato možnost je např. u hospodářských a stavebních koleček a traktorů - tato přeprava stojí 199 Kč vč. DPH, při objednávce nad 2990 Kč vč.DPH je doprava zdarma v rámci ČR

 4. Česká pošta

  Tato možnost je pouze u zásilek do 15ti kg - přes poštu se nejčastěji posílají např. nože do sekaček, čerpadla a jiné menší zásilky. Tato možnost je v eshopu omezena jen na určité zboží. Cena přepravy činí 169 kč vč. DPH, při objednávce nad 2990 Kč vč.DPH je tato doprava v rámci ČR zdarma.

  Zda by byl problém u některého produktu s touto dopravou budeme Vás o tom ihned telefonicky informovat-jde o to že pošta má určitá pravidla a né všechny zásilky se přes ní dají zasílat.

3. Doprava naším vozem

Tato možnost je především u zahradních traktorů a riderů. Tuto dopravu nabízíme také u sekaček benzinových, či sněhových fréz v okruhu 30 ti km od Poděbrad. Tato doprava je závislá na vzdálenosti a vytíženosti vozu. Zde může být doba dodání delší nežli u přepravní společnosti. U této dopravy Vám budeme vždy volat aby se dohodlo vše ke spokojenosti obou stran. Tato doprava je u taktorů a riderů zdarma v rámci ČR

U nás nejvíce využíváme přepravní společnost Toptrans - protože jako jedna z mála spedicí neřeší rozměry zásilky.

Platební podmínky

 1. Platba v hotovosti na prodejně

  Zde není účtován žádný poplatek.

 2. Plata dobírkou (při převzetí dopravcem)

  Při objednávce do hodnoty 2990 Kč vč.DPH je dobírka 20 Kč, při objednávce nad 2990 Kč vč.DPH dobírka není účtována.

 3. Platba předem na účet

  Při platbě předem na účet Vám bude zaslána tzv. zálohová faktura na platbu předem před dodáním. zde není účtován žádny poplatek. Zboží je odesíláno až po uhrazení celé částky - proto se může doba dodání díky této platbě o pár dní prodloužit.

 4.  Platba online kartou přes službu GoPAY - zde není účtován žádný poplatek  v brzké chvíli se tato služba spustí

Proč nakoupit u nás

Kontakty

Navštivte nás na prodejně

Bojíte se výběru přes internet nebo nevíte, který produkt je pro Vás to pravé? Navštivte naší prodejnu a zboží Vám rádi předvedeme.

Naše prodejna Naše prodejna

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.